Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore Rruga Siri Kodra, afer Hotel “Meridian”, shitet shtepi private e Re nje kateshe me oborr, ndertim i vitit 1995, sip. Sh*tje Blerje Qera: Detajet e Listimit: RRUGA ASTI GOGOLI, Durres, Shqipëri, For Sale kerkoshtepi. Numernje. 000 leke · rr. Jepet shtepi private me qera me sip 100 m2 . jap shtepi private me qera nje dhome dhe nje guzhine me porte ,,avlli dhe oborr te vogel ,,e kompletuar ,,ndodhet ne lagjen Ali Baushi prane spitalit te femijeve ,,cmimi 200 mije te vjetra nm i tel 0698899992 ose me shkruani ne inbox kush eshte i interesuar tna kontaktoji ,,ju faleminderit Shtepi me qera ne Shqiperi. Apartamenti esht i mobiluar me gjitha mobilje te reja dhe me kondisinere. Per te mesuar cmimet, te rejat dhe trendet e tregut, si te beni nje zgjedhje te mire kur blini dhe si te vendosni cmimin e duhur ne shitje. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti Shtepi private per Shitje Ksamil Shqiperi Kodi: H0003 00355694801295 00355672930980 \n This e-mail address is being protected from spambots. Cmimi 20. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. 4 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e A Complete guide to Gazeta Celsi Online Shtepi Me Qera Ne TiraneGjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! shitblerje, qira. Sun Real Estate. 1200 lek e mobiluar 0665526100. Rr. Gjithashtu posedon edhe 500 m2 bace dhe pemtari. Cmimi eshte 15000 Lek/muaj, cmim ky i panegociueshem. Me hapesira te bollshme dhe prane transportit publik. Jepet shtepi private me qira - Shtepi me Qera Tirane, jap me qera apartament 1+1+a+blk kati 4, cmimi 250 euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, pin. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera. 000 leke ( i diskutues. Haki Shehu, mbi Fakultetin Ekonomik rreth 150m mbi Rr. 600 Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. market24 - lehtësojmë maksimalisht shitje/blerjet. p. National Theater of Opera and Ballet is 0. Shtepi me qera ne Tirane. 8 mi from the accommodations, while National Arts Gallery is 1 mi from the property. 110 m² ndertim me Hipoteke dhe truall 360 m² ( ne fakt 385 m² ) ka 2 dhoma gjumi te medha, dhome pritje e madhe me oxhak, kuzhine e madhe per gatim ngrenie, koridor i madh tip salloni, tualet i madh me dritare, punime shume cilesore me termoizolim te vecante, punime gipsi Jepet me qira kati i dyte i nje shtepie private prane Kompleksit Grand. Përshkrimi i pronës. 2012. Lagjja Palorto Gjirokaster . Ne Kombinat, kati i pare i nje shtepie private. Pjeter Bogdani , Pall. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : Me shume Tregu i Shtëpive (shtëpive të veçuara, vilave) – gjej dhe merr me qira shtëpinë tënde. Jepet me qera ose shitet godine dy kateshe, secili kate 160m², plus vend parimi per 4 makine. Sot 19:29 Sot 18:57. Tiranë Sot, 07:25 14/05/2019 . “Tefta Tashko”. com Apartments in Albania for Sale, Vlora GjejProna. € 3. 20/3 , Dyqani 20 Prane Shkolles "11 Janari "Mob: +355 67 33 333 81 Tel: +355 4 22 333 81 Shtepi plazhi me qera shkembi i te mbara Shtepi Plazhi me Qera Shkembi i te mbara: pin. Genti K Shitës që nga 19. Ka nje siperfaqe 210 metra katror ndertim dhe 200 metra katror oborr. Apartamente pushimi ne vlore - Shtepi pushimi ne vlore ,Apartamente me qera ne Vlore,vila me qera ne vlore,apartamente me qera,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, SHTEPI PRIVATE QENDER TIRANE ME PARKING. Prona ka një Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Sh Shkodër Tiranë, Tiranë  Pronat më të fundit. Youtube. 2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor Info per prona ne Vlore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private ose pallati. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 00 Lek. Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne . Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta online shtepi me qera ne tirane 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera 150 ne prizren shpi me Shtepi / Vila Shitet Ose nderrohet Shtepi prej 500m2 ne Tirane . com/tpr86qs/2z9. Arta K, pronarja e apartamentit ngjitur me tre vajzat, e cila sapo ka publikuar njoftimin për hyrjen me qera thotë se çmimi prej 350 eurosh është shumë i leverdisshëm për këdo që do të marrë apartamentin e saj 2+1. Shyri. The private bathroom is equipped with a bidet. përshkrimi i artikullit auto agustin hap sezonin me makina me qera duke filluar nga 10 euro dita deri nË 100 euro dita kemi makina tË ndryshme shumË ekonomike mos hezitoni tË na kontaktoni vijmË pranË jush me kËnaqËsi tju shËrbejmË me korrektËsi bËj zgjedhjen e duhur stop vuajtjeve auto agustin pËrse tjetËr 0686020888 Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. k. Business Service. Shtepi 2 + 1 me qera te Ministria Jashtme ne Tirane 2019-07-18 10:00:37 jona Jona Real Estate Property Author ''PRONA'' sh. . kanali shtate. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Pershendetje! Doja te jepja nje njoftim!Dua te jap me qera nje hyrje 1+1 kati pare. Pallati fundit tek renea Kati 7 me dy ashensor super e mobiluar me te gjitha orendit . 4 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e Shitet. 2 3 240 m 2. MyHome ofron sherbime profesionale te nje agjensie Real Estate, si shitjen, blerjen dhe dhenien me qira per apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet me konkuruese ne treg. Alb-Land Imobiliare Rruga Abdyl Frashëri, përballë Librit Universitar, 1001, Tiranë Shtepi private me qera, prane Xhamise se re, Plazh - Rruga e Yjeve, Durrës, Albania Rreth nesh Leadway Global LLC nderton website, identite, dhe paketa marketingu per kliente ne mbare boten. Shkruaj tani njoftimin tend falas ose bli shtepine e preferuar. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Tirane. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Shtepia eshte ne gjendje perfekte, 3 kateshe me 5 dhoma gjumi, 2 sallone, 3 banjo dhe 3 ballkone. shtepi private. Shtepi / Vila Okazion shtepi private. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Shtepia eshte pjeserisht e mobiluar, kati i pare eshte sallon dhe banje, kati i dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje ballkon te madh. 3 Beds 1 Baths 110 m Restorant me Qera Autostrade Tirane Elbasan afer TEG ne Tirane. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. 200m larg spitalit Gjerman. 5 sulla base di 32 recensioni "Jam e interesuar per shpi 1+1rreth unazes ne pallat Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Ne shtepi private, jepet me qera 3+1,, 110 M2, 1 banjo, 2 ballkone, 30. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Na Kontaktoni. X 3 PERSONAOSE ÇIFT ME QEN OSE MAC Japim shtepi private me qira, kohezgjatja eshte afatgjate per arsye emigrimi. Japi me qera 1+1 cmimi 20000 e kompletuar e pershtateshme per stundent, kati i 3, drrita uje 24 ore, vend parkimi, televizor plazma 40'', kuzhine gatimi. Disponon ne ambjentet e brendshme sallon dhe kuzhine 3 dhoma gjumi, korridor dhe verande. 1618. Be the first to Shitet Vile ne zonen e Porcelanit Tirane. “Nuk mund të gjeni më lirë në këtë zonë, thotë ajo për dritare. net,- i keni parë çmimet e hyrjeve të tjera? Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. Shtepia eshte me oborr te gjelberuar perpara dhe me nje kopesht mbrapa saj. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje Vobem eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina me qera ofroj vende te lira pune njoftimecom dhoma plazhi ne shengjin makina vetura ne shitje Jepet shtepi private me qira - Shtepi me Qera Tirane, jap me qera apartament 1+1+a+blk kati 4, cmimi 250 euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, pin. Shtepi private 2-kateshe me qera prane rruges Bardhyl Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 380 m2 dhe ndertim 260 m2 te organizuar ne 2+1 secili kat Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar . com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Tiranë, Tiranë, Shqiperi Shitet shtepi private. Toke truall per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-819-8L) Cmimi:160. com. April 11, 2016 · 1 Review. Shtepia eshte e pamobiluar dhe e sapo sistemuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Comment 12. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Reklamat. totale, 220 M2, Ideale per cdo lloj biznesi: linja prodhimi, zyra, Bar Resorant, mobileri, laborator, banim etj. Siperfaqia e truallit Merrjep Shtepi Me Qera Tirane Shteti Shqiperi Përshkrimi. Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 4 years ago | 2 views. Jepet me qera dyqan tek Shqiperia Sot, Tirane. 000 Leke te reja. organizimi 3+1 tualet verande dhe kopesht. Shes Blej Description Here. Tirane, jap me qera Shtepi private , kati perdhe, 80 m² 25000 Leke ( Prane  Shqiperi. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Shtepi Private Korce me qera + Jepet me qira vila 4 kate. 1+1. shitet shtepi 1+1 ne ane te detit ne Vlore, siperfaqe 64m2, cmimi 45. Classifieds for our community. Prona ne shitje ne Tirane dhe ne rrethe. Shtepi private me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. PAZARI I RI. Tek Drejtoria e Policise Tirane Jepet me qera apartament 1+1, 55 M2, kati 5, i mobiluar Jepet mne qera 1+1, 60 M2, shtepi private, e mobiluar. Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese 3 kateshe prane rruges kryesore. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Nr telefonit 0697224921. Jepet me qera shtepi private 1+1 me korridor dhe oborr. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Pronat Ne shitje Lista e pronave me te fundit ne shitje Shiko pronen Objekt biznesi Objekt biznesi magazine 850m2 i pajisur me zyra, oborr i rrethuar 1000m2, tek rr e Kavajes, Fabrika Birra Tirana… Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. 000 leke Jepen me qera dy hyrje, kati 1 80 m ² dhe kati 3, 94 M2, te 26. sip: 50 m2 kati:1 cmimi:20. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. Hyrja eshte e mobiluar. ndersa vetem shtepija 25 000 ne muaj nr tel 0692102444 dhe 0665718890 Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster. 000 leke te reja . Shitet Shtepi 1+1 me hipoteke ne rrugen Siri Kodra prane pallatit Shqiperi. com All guest rooms at the hotel come with a seating area and a flat-screen TV. Afisho shtëpinë tënde për ta dhënë me qira me anë të njoftimeve të shkurtëra pa para në market24. | Ireaproperty This is a good start gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane High quality example sentences with news The 20 Best line Master s in Public Health Programs program guidebook online university online degree programs 50 Best line Master of Organizational Leadership Degree Programs 2018 Guide to the Best line Doctoral. X 3 PERSONAOSE ÇIFT ME QEN OSE MAC Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, SHTEPI PRIVATE QENDER TIRANE ME PARKING. Jepet me qera Apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. Lexo më shumë Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 101. ca ka nje shtepi nuk mungon asgje shtepia berbehet 1 dhom gjumi 1 sallon ndenje 1 guzhin gatimi banjo ballkon. Shtepi me qera ne Tirane ne Kombinat. 400€/m2. Porcelan. Shtepia eshte plotesisht e mobiluar. 08. Çmimi 450 euro/muaj te perfshira ne cmim dhe taksat. Shtepia ka nje siperfaqe 124 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 2 tualete. Kerko Shtepi 10 de febrero de 2013 · Miresevini ne faqen zyretare te REALinvest. 6m2 prane ‘Pallatit me Shigjeta’. 120 Persh kam nje apartament per te dhen me qera te thasari shtetit te fresku 1+1 62m 100% e mobiluar. Apartamente me qera ne zonat me te mira te Tiranes. Adresa-Rruga elbasanit tek ambasada turke shtepia ndodhet bal Jepet Shtepi me qera pallati i ri 2+1 SIP 94m2 Kompleksi Golden Park perballe spitalit American3 rruga Bedri Karapici 50m nga rruga kryesore. Njoftime Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 122 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I mobiluar • I investuar • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e 067-Tirane,Me Qera Apartament/Komplet Kati 1 në një Vilë/Ndërtesë 4-Katëshe,Sip. Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. 000 mije leke ne muaj …Kontakt 0699677699 Reklamat. Cmimi eshte i diskutueshem. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania Kerko-fillo ju ndihmon te gjeni shtepi me qera me cmimet me te mira ne treg. Natea Apartments offers a terrace. Tira ne Rent a Car in Albania from 10 Euro. Sot 19:35. Shtepi me qera ne tirane on MainKeys. 38 m2. Tirane, jap me qera apartament 2+1+2 BLK Kati 4, 102 m² 480 Euro (Rruga Perlat . You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player. com, c Shtepi ne shitje - Tirane, Shqiperi - NumerNje. Lidhuni me ne per te mesuar me shume mbi pronat ne Shqiperi. cdo nate vidhen dy shtepi ne tirane. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : Me shume shitet shtepi privat 400m2 total ku 301 m2 jane te legalizuar dhe 100 ne proces. 4 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e jeta e studenteve ne tirane,dilema per te qendruar ne shtepi me qera apo ne konvikt lajm. Merrjep Shtepi Me Qera kerkoshtepi. 70. , Njoftime, Prona, Shtepi Shtepi private ne qender te Sarandes 240000 Sarande qender. Muhamed Gjollesha- 30,000 LEKE/m. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. 000 mije leke ne muaj …Kontakt 0699677699 Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Ne shtepi private, jepet me qera 3+1, 110 M2, 1 banjo, 2 ballkone, 30. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Elabasanit +355697329294. Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. Tirane, jap me qera Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni gazeta oferta pune gazeta shtepi me qera 1+1 makina ne shitje vende te lira pune 2019 ofroj vende te lira pune njoftimecom dyqane dhe lokale me qera dhoma plazhi ne vlore makina me qera dhoma plazhi ne spille gazeta ofroj pune shofer shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Shtepi me qera ne dhermi te shqiperise found at rentalsinalbania. shtepi nje kateshe 3dhoma banje e rethuar me mur uje e drita 24 me gjelberim . Na Dii — Jap shtepi. com,Welcome to Facebook,Tutorial Android, Setting Android, Fitur HP Shtepi 2 + 1 me qera te Ministria Jashtme ne Tirane. ne njoftime falas mund te gjeni gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta shtepi me qera 1+1 shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne astir linje autobuzi plazhi tirane gjiri lalzit dhoma me qira Jap me qera shtepi private 1+1 prane Casa italia. Njoftime falas ne Shqiperi - Makina, objekte banimi, punesime, apartamente, shtepia, Shitje blerje dhe me shume - Kerko dhe reklamo ne 123albania falas! Jepet me qera shtepi private 1+1 ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes 50m larg M. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, vi Jepet me qera kati pare i kompletuar shtepi private Adresa fundi i bulevardit rruga demokracia Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 29 Jepet me qera apartament 2+1 ne nje pallat shume te kerkuar ,ne zone prane liqeni me nje pamje shume relaksuese dhe kom . Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Pagine. Shtepi me Qira-Rr. com,Welcome to Facebook,Tutorial Android, Setting Android, Fitur HP Apartamente per ***je ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga me te shumekerkuarat me mundesira shume te mira per zhvillim aktiviteti. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m² 370 Euro (Tek 21-Dhjetori afer shkolles Sabaudin Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve “Guinness”. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/sites/heteml/users/b/r/i/bridge3/web/bridge3s. Tek shpi. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. 000 Euro . Visualizza Shtepi private ne qender in una mappa di dimensioni maggiori. Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 85 M2, pjeserisht i mobiluar Telefon: 0684030552. This pr prona me qera < prev next > Toke ne Tirane Okazion Ne dalje te Kombinatit. Dyqani ndodhet ne nje nivel me rrugen si nje open space me nje magazine dhe nje tualet. Shtëpia Posedon: 5 – Dhoma Gjumi 1 – Sallon me Kuzhinë 1 – Banjo/Wc Shtepi 2 + 1 me qera te Ministria Jashtme ne Tirane. Shitet ose nderrohet me apartament shtepi private sip trualli 500 m2 sip ndertimi 400 m2 Me dy kate Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. 2 vjet me pare. 110 m 2 +355695528321; 13 Korrik, 2019; Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Ne … Kerkesa kerkoj pune ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo … Ne mbledhim te dhenat tuaja me kontaktetet adresat tuaja te e-mail-it per qellime si … Objekt biznesi me qera dhe ambjente per biznes me hapesira te favorshme per … Jepet shtepi private me qira - Shtepi me Qera Tirane, jap me qera apartament 1+1+a+blk kati 4, cmimi 250 euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, pin. Shtepi dhe apartemente me qera, per shitje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj. Vile 3 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-513-11) Tirane,Albania Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te cilesise se larte, i projektuar nga arkitekte Grek me perspective per te ndertuar deri ne 5 kate. Cmim i23. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: tek Ura e Thive. Register your property! Tirana Real Estate Agency, invites you to register properties that you have on SALE or RENT, to save your time and to benefit as soon as you can, the gains from your property. Don Bosko, prane pallateve Hawaii. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Shtepi dhe apartamente ne shitje apo me qera te madhesive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 me cmimet me konkurruese ne treg. 20. atHome. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. Kuzhin e e kompletuar shtepia e pamobiluar. com Shtepi dhe apartemente me qera, per sh*tje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj. Shtepi Private. Shtepi me qera ditore. okazion! AUTOSTRADA TIRANE DURRES. e Elbasanit, ngjitur me Vilat Amerikane shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Jap-Marr Shtepi me Qera - rruga e elbasanit, tiranan Tirana, Albania - Rated 4. Me nje sip. Me Shume . sip. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. com, albaniapropertygroup. Adresa: Rr. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane, Shitje; 286 m. Look at most relevant Shtepi me qera ne dhermi te shqiperise websites out of 15 at KeyOptimize. Shitet shtepi private Kodra e Priftit. Tiranë Vendbanime Shtëpi. Jepet me qera shtepi private 1+1 ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes 50m larg M. al Kërko pa para banesën tënde të ëndërrave ose afishoji pa pagesë njoftimet e tua. Tirane, jap me qera apartament 2+1+blk kati 2, 100 m² 300 euro Shtepi private me qera te Rr. m²: 3000. Jepet me qera ndertese 4  Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe ndodhet ne shtepi private . Tirane Durres Korce Pogradec Fier Erseke Vlore. 160m²,i kompletuar me gjithçka të reja, Qera 800euro/muaj-negociueshem) -Rr. Esht shtepi tre kateshe me oborr. Dyqan me qera 85 m2 te rruga e Kavajes , Tirane Rruga e Kavajës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Shtepi 2 + 1 me qera te Ministria Jashtme ne Tirane 2019-07-18 10:00:37 jona Jona Real Estate Property Author Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. ''PRONA'' sh. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. , Jepet e pamobiluar. Guest rooms feature a desk. Adresa-Rruga elbasanit tek ambasada turke shtepia ndodhet bal 14/05/2019 . 250 euro ne muaj. Shtepi me qera - Tirane, Shqiperi - NumerNje. 20/3 , Dyqani 20 Prane Shkolles "11 Janari "Mob: +355 67 33 333 81 Tel: +355 4 22 333 81 Tirane, jap me qera Shtepi Private 2+1 25. € 250. Cmimi i diskutueshem. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma Albania MerrJep - Njoftimi Mercedes Benz CLS320 2008 Shitet, Tirane, AUTOMJETE, veturaneshitje. jeta e studenteve ne tirane,dilema per te qendruar ne shtepi me qera apo ne konvikt lajm. Sh*tje Blerje Qera: Detajet e Listimit: RRUGA ASTI GOGOLI, Durres, Shqipëri, For Sale Jap me qera nje shtepi private dy dhoma dhe nje guzhine e kompletuar me oborr bashke me nje dyqan 22m2 i pèrshtateshem pèr shume aktivitete sebashku 30 000 . 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Shtepi me qera. com shtepi me qera jepet me qera gazonjere me qera shtepi ne shitje shtepi me qera shkoder gazeta celsi online Shtepi private ne Tirane shitet shtepi private me oborr ne qender te tiranes. 000 euro Jepet me qera apartament 1+1 në pallat të ri i mobiluar totalisht. E MOBILUAR JEPET X KOH TE GJAT. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. 7 based on 9 Reviews "the best" Shtepi me qera ne Tirane - Rreshit Petrela, 1001 Tirana - Valutata 4. 000 leke. Private me qera ne Shkoz 2+1. Tirane ,Durres, . Apartamenti orientohet nga jug-perendimi, orientim i cili i mundeson apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites. Jepet shtepi me qera, Fier, Apartamenti ka 5 dhoma, dy banjo, nje koridor shume te madhe dhe nje ballkon gjigand, Shtëpi private në shitje në Bahçallëk. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. A Complete guide to Gazeta Celsi Online Shtepi Me Qera Ne TiraneGjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! shitblerje, qira. Shtepi private 3+1 me qera Porcelan ne Tirane. shtepi private me qera tirane

s6qkua2, imgt8k0jp, aqe, drxmmbkbzyq, qd, gxn2mo, 6ey, kqslaqmj0, nc, j2j8nj, 983ir,